Login
TwitterFacebook

BSCA Grass Track Racing

May 15th - Barnwood C of E School, Gloucester

RIDERS

U7 RACE CATEGORY START   09.30

JACK WEISBURG              ST JAMES PRIMARY

EDWARD PROSSER          ST JAMES PRIMARY

ELLYN SMITH                    ST JAMES PRIMARY

ROWAN CORIN.                CYCLE STARS

SCOTT CARY                    CYCLE STARS

EDWARD NICHOLLS       ICKFORD SCHOOL

HAN LU                              COTSWOLD VELDRIJDEN

U9 GIRLS RACE CATEGORY

HOLLIE FLEETWOOD.     BARNWOOD PRIMARY 

NELLIE BRAIN                  BARNWOOD PRIMARY

FLORENZE LLOYD.          LAKESIDE PRIMARY

HEIDI FOX                          ST JAMES PRIMARY

AZARIA SCARROT           ST MARKS JUNIOR

CERYS SULLIVAN             CYCLE STARS

U9  BOYS RACE CATEGORY

MAXIMILLAN ATKINS     COTSWOLD VELDRIJDEN

MATTHEW RUSSELL        BEACON RCC

TOM FORREST                   ST JAMES PRIMARY

JOSHUA ARTHUR.             ST JAMES PRIMARY

GEORGE HARRIS.             ST JAMES PRIMARY

SABASTIAN SALMON     LAKESIDE PRIMARY

CHARLIE LINK                 LAKESIDE PRIMARY

ADEIYE AYENI                 LAKESIDE PRIMARY

ALEX LOCKYER              ST MARKS JUNIOR

SAMUEL COOK                ST MARKS JUNIOR

THOMAS MADDOCK.     ST MARKS JUNIOR

BEN CAMPBELL              BARNWOOD PRIMARY

U11   BOYS RACE CATEGORY 

ARTHUR SLIMMINGS      ST JAMES PRIMARY

JOSEPH RACKOWE          ST JAMES PRIMARY

LUKE ZURITA.                   ST JAMES PRIMARY

AARON PENG.                   ST JAMES PRIMARY

SEB ORTON                        ST JAMES PRIMARY

THEO MOSELEY                CYCLE STARS

DYLAN SULLIVAN            CYCLE STARS

DANIEL SMITH                  CYCLE STARS

OLIVER HOWARD             HALESOWEN ATHLETIC AND CYCLING CLUB

ETHAN LANGLEY             BARNWOOD PRIMARY

U11 GIRLS RACE CATEGORY

MOLLIE LONG                  ST JAMES PRIMARY

AMELIA HENLEY             ST JAMES PRIMARY

FRANKIE GILL                  ST JAMES PRIMARY

APRIL AMODEO.              ST JAMES PRIMARY

LIBBY MANN                    ST JAMES PRIMARY

FAITH SMITH                    BARNWOOD PRIMARY

U13    RACE CATEGORY 

MALAKHI BAILEY         HALESOWEN ATHLETIC AND CYCLE CLUB

MILES OLIVER                CYCLE STARS

RYAN THOMAS               CYCLE STARS

ISAAC COOPER               CYCLE STARS

ED STAITE                        CYCLE STARS

U15    RACE CATEGORY 

*ZAC HARLEY                  CYCLE STARS 

ED STAITE (C)                   CYCLE STARS

RYAN THOMAS (C)          CYCLE STARS   

*GEORGE ROUTLEDGE  CYCLE STARS   

HANNAH SIDFORD          CYCLE STARS

ELLA MAY MAUNDER    BELMONT SCHOOL

MAX ROBERT WYATT    BELMONT SCHOOL    

sitemap | cookie policy | privacy policy | accessibility statement